DJ na wesele Warszawa, DJ weselny - DJ Arni

Wesela

 

WESELA

Dla wielu z Was słowo "wesele" kojarzy się z wydarzeniem pełnym nieprzewidzianych komplikacji i kłopotów.

Tak nie musi być!

Od kilkunastu lat w ciągu każdego roku gram i prowadzę ponad dwadzieścia wesel, więc mogę śmiało powiedzieć, że wiem o nich prawie wszystko. Chętnie Was przeprowadzę przez ten jeden z najważniejszych dla Was dni. Oferuję Wam poprowadzenie przyjęcia weselnego od przyjścia pierwszego gościa do samego końca. To będzie Wasz wieczór, według Waszych marzeń, pomysłów i życzeń. Ja ze swojej strony zapewnię profesjonalny sprzęt, pełne prowadzenie, konkursy oczepinowe i przede wszystkim muzykę odpowiednią na to wielopokoleniowe przyjęcie.

Aby przekonać się, że znaleźliście osobę, która poprowadzi Wasze wesele zapraszam do spotkania się ze mną. Zaprezentuję wam film, na którym pokazane będą moje umiejętności weselne.

POMOC W ORGANIZACJI WESEL

Według moich doświadczeń, wybierając spotkanie ze mną po wyborze terminu mogą się Państwo wiele dowiedzieć o organizacji wesela, w tym, na co zwracać uwagę, co jest ważnie, istotne, a przede wszystkim jak się nie dać zwariować. Chętnie podzielę się wiedzą o dobrych miejscach, smacznym jedzeniu, miłej obsłudze, profesjonalnie pracujących fotografach i kamerzystach. Bacznie przyglądam się lokalom, dziełom kulinarnym kucharzy, pracy kelnerów i wiem gdzie w Warszawie warto zrobić przyjęcie, a których miejsc unikać. Moja wiedza i doświadczenie pozwoli mi również zająć się organizacją Waszego wesela kompleksowo. Będziecie mogli zaoszczędzić przede wszystkim czas i niepotrzebne nerwy.

Fotografie w galerii Wesela


DO GÓRY
Mapa strony
TŁO DJ Arni - Warszawa - profesjonalna oprawa muzyczna, nagłośnienie i oświetlenie. Potrzebny dobry dj, dj na wesele, dj na imprezę firmową czy studniówkę? Nie ma problemu! Profesjonalny DJ Warszawa, woj. mazowieckie zaprasza. Działam nie tylko w Warszawie ale w całej Polsce - dj Warszawa, dj Kraków, dj Wrocław, dj Katowice, dj Poznań, dj Gdańsk! Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna oraz dekoracja światłem imprez weselnych, studniówek, eventów firmowych. Idealna propozycja na bal karnawałowy, christmas party. Kompleksowa obsługa, wynajem, artysty, wynajem sprzętu. Zapraszam do kontaktu.