Dj na wesele. Arni - Warszawa

Galeria

 
 

Powyżej mogli Państwo obejrzeć zdjęcia z wesel w Warszawie, które miałem przyjemność poprowadzić, jako DJ i wodzirej. Zapraszam również do obejrzenia filmów weselnych.

Z przyjemnością przygotuję dla Państwa oprawę muzyczną na wesele w Warszawie i Polsce. Przeprowadzane przeze mnie gry i zabawy doskonale zintegrują wszystkich gości weselnych. Moje wieloletnie doświadczenie i wyczucie muzyczne, to gwarancja udanego wesela.

Jeśli jeszcze nie jesteście Państwo zdecydowani, to zachęcam do zapoznania się z referencjami. Potwierdzają one mój profesjonalizm i zaangażowanie z przygotowań oprawy muzycznej na weselach.


DO GÓRY
Mapa strony
TŁO DJ Arni - Warszawa - profesjonalna oprawa muzyczna, nagłośnienie i oświetlenie. Potrzebny dobry dj, dj na wesele, dj na imprezę firmową czy studniówkę? Nie ma problemu! Profesjonalny DJ Warszawa, woj. mazowieckie zaprasza. Działam nie tylko w Warszawie ale w całej Polsce - dj Warszawa, dj Kraków, dj Wrocław, dj Katowice, dj Poznań, dj Gdańsk! Kompleksowa i profesjonalna oprawa muzyczna oraz dekoracja światłem imprez weselnych, studniówek, eventów firmowych. Idealna propozycja na bal karnawałowy, christmas party. Kompleksowa obsługa, wynajem, artysty, wynajem sprzętu. Zapraszam do kontaktu.